Hotel Flat Barra First
Stadion Jeunesse Arena je 2 km od Hotel Flat Barra First Rio de Janeiro, zatímco Barra Mall je vzdáleno 600 metrů.
Toto ubytování typu hotel nabízí ubytování ve čtvrti Barra da Tijuca s blízkým přístupem do Vogue Square.
V těchto hotelových pokojích je umístěno balkón a osobní sejf. Pro své pohodlí zde najdete bidet, samostatnou toaletu a sprchu.
Hotelová restaurace a la carte nabízí hostům brazilskou kuchyni. Sushi bar Bei Shu je asi 400 metrů daleko.
- Místní zajímavosti
- Dom Quixote1,2 km
- Blue Center3 km
- Shopping Aventura Center2,3 km
- Itauna Shopping3,4 km
- Olympijské golfové hřiště1,5 km
- Flag's Center3,9 km
- Ekologický park Parque Ecológico de Marapendi2 km
- Letiště
- Mezinarodni letiste Rio de Janeiro / Galeao International35 km
- Vlaková nádraží
- Estação D Pedro II Central Station24 km
V hotelu
Všeobecný
- Bezpečnostní schránka
V pokoji
- Minibar
- LCD TV
Důležité oznámení
Často kladené otázky
- ❓
Kde je umístěn Hotel Flat Barra First?
Hotel Flat Barra First se nachází vedle Shopping Rio Design Barra. - ✈
Jak daleko je Mezinarodni letiste Rio de Janeiro / Galeao International od Flat Barra First?
Vzdálenost mezi Mezinarodni letiste Rio de Janeiro / Galeao International a Flat Barra First je 35 km. - 🕌
Jaké slavné památky se nacházejí v blízkosti Hotel Flat Barra First Rio de Janeiro?
Můžete navštívit Shopping Rio Design Barra, což se nachází poblíž Hotel Flat Barra First Rio de Janeiro. - 🍹
Jaké restaurace v okolí bychom měli navštívit při pobytu v Hotel Flat Barra First?
V okruhu 300 metrů od Hotel Flat Barra First můžete navštívit Carme Paes E Biscoito a Experimenta Lanches. - ❓
Jaké jsou storno podmínky nabízené v Hotel Flat Barra First Rio de Janeiro?
Hostům Hotel Flat Barra First Rio de Janeiro je k dispozici zrušení zdarma. Pro více informací kontaktujte vedení hotelu.